Petzl P59A MINI ROLLER
Diese k

Petzl P59A Fiyat

P59A Tedarik Teslimat MINI ROLLER Diese kompakte Umlenkrolle ist eine gewichtssparende Lösung für die Einrichtung einer Rücklaufsperre. Für die Verwendung mit einem selbstklemmenden Prusikknoten. Gekapseltes Kugellager. Gewicht: 80 g. Seildurchemsser: 7 bis 11 mm. Gebrauchlast 5 kN (an einem Strang 2,5 kN), Bruchlast 23 kN. CE EN 12278, NFPA 1983, Light Use.


MINI ROLLER Diese kompakte Umlenkrolle ist eine gewichtssparende Lösung für die Einrichtung einer Rücklaufsperre. Für die Verwendung mit einem selbstklemmenden Prusikknoten. Gekapseltes Kugellager. Gewicht: 80 g. Seildurchemsser: 7 bis 11 mm. Gebrauchlast 5 kN (an einem Strang 2,5 kN), Bruchlast 23 kN. CE EN 12278, NFPA 1983, Light Use.

Marka : Petzl

Ürünlerinin Tedariği Yapılmaktadır Petzl P59A .

Sadece Orjinal Ve Sıfır ürün Tedarik Etmekteyiz. Sitemizde Bulamadığınz Ürünler içinde bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve Teslim Süresi Hakkında bilgi almak için Lütfen bizimle info@ulusat.com posta adresimizden iletişime geçiniz.

Petzl Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe İle En İyi Fiyat ve En kısa Zamanda Kapınıza Kadar Teslimat İçin Ulusat İç ve Dış Ticaret

Yurtdışındaki ofislemiz ile Petzl ürünleri yerel olarak tedariğini yaparak, Türkiye'de uygun fiyatlar ile satışını yapmaktayız.

ULUSAT Petzl Markasının yetkili distribütörü veya temsilcisi değildir.